Co oznacza przejęcie domeny Taketheoath.com przez SONY?

playstation

Za niecałe 2 tygodnie w świecie rozrywki elektronicznej będzie mieć premiera nowej konsoli SONY, czyli Playstation 4. Premiera w USA jest zapowiedziana na 15 listopada, a w Europie, również w Polsce, miesiąc później.

Co ciekawe, Sony Computer Entertainment America LLC na kilka dni przed premierą przejęło domenę TaketheOath.com. Miesiąc wcześniej ta domena była wystawiona na sprzedaż za $2,988 na Buydomains.

Jeśli zastanawiacie się, co ciekawego szykuje nam SONY, musimy rozczarować. Na tę chwilę strona nie działa, pozostają nam jedynie domysły. Czy to kolejny zabieg działu marketingu, by zrobić jeszcze większy hype tuż przed premierą nowej konsoli? Czy może to być również nowa usługa, którą chce wprowadzić SONY wraz z nadejściem nowej generacji konsol?

Warte uwagi jest również to, że SONY wciąż nie zabezpieczyło swojej domeny PlayStation4.com. Wchodząc na tę witrynę jesteśmy przekierowani do serwisu z grami i sprzętem. Zupełne przeciwnie do tego co zrobił Microsoft, który w lipcu tego roku, zabezpieczył wszystkie domeny powiązane z nową generację konsol.

źródło: Domeny.pl/fusible.com

Dobry tekst? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *