DigiCert przejmuje od Symantec obsługę certyfikatów SSL i IoTDigiCert ? wiodący dostawca rozwiązań do szyfrowania i ochrony tożsamości przedsiębiorstw ? ogłosił właśnie przejęcie od Symantec całego działu ochrony stron www (Symantec?s Website Security), w tym SSL/TLS i jednostki zajmujące się IoT (Internet of Things). Transakcja warta 950 mln. dolarów ma zostać zamknięta do końca roku 2017.

Dodanie rozwiązań zabezpieczających firmy Symantec do oferty DigiCerta pozwoli zgromadzić największe talenty branży i dostarczać klientom zaawansowaną platformę technologiczną, niezrównaną obsługę klientów i innowacyjne rozwiązania na rynku. DigiCert zyska możliwości wykorzystania możliwości rozwoju w IoT i wprowadzania nowych podejść do rynku SSL.

Biorąc pod uwagę wspólne zobowiązanie do obsługi klienta, klienci firmy Symantec Internet Security mają mieć możliwość przejścia na nową platformę, która spełnia wszystkie standardy branżowe i wymagania przeglądarek.

Będziemy Was informować, gdy pojawią się dalsze wiadomości.

15% rabatu na dowolny certyfikat DigiCert z kodem:
digicert15

Kod ważny do 31.08.2017

Wykorzystaj swój kod teraz

DigiCert czyli kto?
DigiCert jest wiodącym dostawcą skalowalnych rozwiązań do szyfrowania i ochrony tożsamości przedsiębiorstw. Szybko rozwijająca się firma ma obecnie szereg wysokiej klasy klientów korporacyjnych i IoT. DigiCert cieszy się silną reputacją i wysoką lojalnością klientów, koncentrując się na obsłudze klienta, innowacyjnych rozwiązaniach rynkowych i znaczącym wkładzie w poprawę najlepszych praktyk branżowych. DigiCert zdobył kilka nagród za strategię innowacyjności i wzrostu, a latem tego roku został uznany przez Computerworld za jeden ze 100 najpopularniejszych miejsc pracy w branży IT.
Dobry tekst? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *