Kreator stron – testuj bezpłatnie online

W marcu pisaliśmy o nowym kreatorze stron od Domeny.pl.  Teraz z przyjemnością informujemy, że nasz kreator możesz bez opłat przetestować online! Do uruchomienia demo nie potrzebujesz własnej domeny ani serwera. Wystarczy, że wejdziesz na kreator-www i klikniesz Wypróbuj Demo.

Na rynku dostępnych jest wiele kreatorów stron www. Jednak nim zdecydujesz się na któryś chcesz się przekonać jak wybrane narzędzie działa. Dostawcy nie ułatwiają tego zadania – jedni nie oferują testu ani demo w ogóle, drudzy każą Ci się rejestrować na okres próbny. W Domeny.pl wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oddajemy demo, które do uruchomienia nie wymaga absolutnie nic. Żadnych umów, żadnych opłat, żadnych zobowiązań.

Zaczynamy?

Przejdź na stronę demo i wybierz jeden z szablonów. Zabawę z szablonem zacznij o wyboru Magicznego Przycisku – pod nim zawsze znajdziesz wiele możliwości i gotowych rozwiązań. Eksperymentuj do woli, zmiany nie zostaną zachowane, nic też nie jesteś w stanie „zepsuć”.

Jeśli będziesz zadowolony z systemu wróć na kreator-www i wybierz odpowiednią ofertę. Jeśli posiadasz już domenę i hosting w Domeny.pl możesz zamówić sam kreator. W innym wypadku polecamy cały pakiet, który obecnie zawiera hosting MINI i domenę.

Włącz demo kreatora stron

Dobry tekst? Podziel się!

One thought on “Kreator stron – testuj bezpłatnie online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *