Kreator stron www online. Jak skorzystać?Jeśli szukasz kreatora stron www działającego online to z pewnością zaciekawi Cię ta opcja. Domeny.pl udostępniły możliwość bezpłatnego, nieograniczonego używania kreatora stron Webster+ bez konieczności instalacji programu, rejestracji usługi czy zakładania konta. Jak skorzystać?

Kreatory stron cieszą się niesłabnącą popularnością, gdyż „demokratyzują” rynek usług webmasterskich. Z ich pomocą każdy jest w stanie stworzyć swoją stronę internetową. Dla wielu osób pytaniem nie jest czy skorzystać z programu do tworzenia stron, ale z którego.

Kreator online

Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka kreatorów. Różnią się sposobem działania, efektem końcowym, formą w jakiej otrzymujesz hosting i oczywiście ceną. Załóżmy, że decydujesz się na zakup. Czy wiesz co kupujesz? Kupiłbyś kota w worku? Odpowiedzią jest bezpłatne demo.

Demo kreatora Webster+ daje możliwość przetestowania usługi przed dokonaniem decyzji o zakupie. Możemy zapewniać, że jest on intuicyjny czy prosty, ale wierzymy, że lepiej jeśli Klienci sami się o tym przekonają.

Ela Kornaś,
Dyrektor Marki Domeny.pl

Gdzie dostępny jest kreator online?

Wystarczy wejść na stronę Domeny.pl, przejść do zakładki Strony WWW. Na podstronie KREATOR STRON WWW zobaczysz dwa przyciski: Zamów i Wypróbuj demo – kliknij ten drugi. Zostaniesz wówczas przekierowany do strony, gdzie możesz wybrać dowolny szablon, a następnie go użyć. Zmiany nie zostaną zapisane, za to możesz wypróbować wszystkie dostępne funkcje. Jeśli potrzebujesz możesz skorzystać z Pomocy , jaką przygotowaliśmy dla naszych Klientów.

Włącz demo online


Przeczytaj na naszym blogu więcej na temat naszego kreatora

Dobry tekst? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *