Kreator stron www online. Jak skorzystać?Jeśli szukasz kreatora stron www działającego online to z pewnością zaciekawi Cię ta opcja. Domeny.pl udostępniły możliwość bezpłatnego, nieograniczonego używania kreatora stron Webster+ bez konieczności instalacji programu, rejestracji usługi czy zakładania konta. Jak skorzystać?

Kreatory stron cieszą się niesłabnącą popularnością, gdyż „demokratyzują” rynek usług webmasterskich. Z ich pomocą każdy jest w stanie stworzyć swoją stronę internetową. Dla wielu osób pytaniem nie jest czy skorzystać z programu do tworzenia stron, ale z którego.

Kreator online

Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka kreatorów. Różnią się sposobem działania, efektem końcowym, formą w jakiej otrzymujesz hosting i oczywiście ceną. Załóżmy, że decydujesz się na zakup. Czy wiesz co kupujesz? Kupiłbyś kota w worku? Odpowiedzią jest bezpłatne demo.

Demo kreatora Webster+ daje możliwość przetestowania usługi przed dokonaniem decyzji o zakupie. Możemy zapewniać, że jest on intuicyjny czy prosty, ale wierzymy, że lepiej jeśli Klienci sami się o tym przekonają.

Ela Kornaś,
Dyrektor Marki Domeny.pl

Gdzie dostępny jest kreator online?

Wystarczy wejść na stronę Domeny.pl, przejść do zakładki Strony WWW. Na podstronie KREATOR STRON WWW zobaczysz dwa przyciski: Zamów i Wypróbuj demo – kliknij ten drugi. Zostaniesz wówczas przekierowany do strony, gdzie możesz wybrać dowolny szablon, a następnie go użyć. Zmiany nie zostaną zapisane, za to możesz wypróbować wszystkie dostępne funkcje. Jeśli potrzebujesz możesz skorzystać z Pomocy , jaką przygotowaliśmy dla naszych Klientów.

Włącz demo online


Przeczytaj na naszym blogu więcej na temat naszego kreatora

Daj nam 5-tkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *