Rower to nie tylko zabawa

bike_domeny

Coraz więcej zainteresowań staje się profesjonalnym zajęciem i często wybiegają poza ramy zwykłego hobby. Tak właśnie dzieje się w przypadku pasjonatów rowerów. Domeny.pl udostępniły specjalną domenę .bike dla wszystkich osób, które rower traktują całkiem poważnie.

Domena z rozszerzeniem branżowym to obecnie bardzo popularny trend w świecie biznesu. Dlaczego? Adres strony jest łatwy do zapamiętania, jednoznacznie kojarzy się z branżą i co ważne, wpływa na naszą pozycję w internecie. Domeny.pl wprowadziły niedawno promocję na domenę .bike aby wspierać rozwój biznesu związanego z rowerami i kolarstwem. Właściciele salonu rowerowego E+design w Krakowie wiedzą w jaki sposób promować się w internecie i wykupili domenę .bike aby budować branżową markę: eplusdesign.bike . Sama strona również wygląda ciekawie:

1 strona bike

 

 

 

Balonowy rower, czyli cruiser – to pomysł na biznes kolejnego salonu rowerowego z Krakowa, który posiada domenę .bike: balloon.bike

2 strona bike

 

Domena jest również dobrym rozwiązaniem dla pasjonatów 2 kółek i blogerów, którzy chcą podkreślić kategorię swoich zainteresowań. Bardzo interesująco pod kątem webdesign wygląda strona szymon.bike:

3 strona bike

 

 

Domenę .bike możesz zarejestrować na stronie domeny.pl/domena-bike .

Dobry tekst? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *