Ruszyła kampania „Zielonym do góry”

u0-neu-d2-cc2aa9c4ec02a81c2c54891ad2c8939b^pimgpsh_fullsize_distr

Spółka Domeny.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi obchodzonego 22 kwietnia rozpoczęła inicjatywę ?Zielonym do góry?. Celem projektu jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat sadzenia drzew oraz zwiększenia obszarów zalesionych w Polsce. ?Zielonym do góry? jest dowodem na to, że przy współpracy instytucji państwowych, organizacji pozarządowych oraz biznesowych możliwe staje się dosadzenie drzew w miejscach, które tego potrzebują.

Projekt ?Zielonym do góry? rozpoczął się wydarzeniem polegającym na zasadzeniu sosny z odkrytym systemem korzeniowym na terenie Leśnictwa Rybitwy. Zostało ono zorganizowane dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łupkach. Głównym Partnerem był Leśny Kompleks Promocyjny ?Lasy Mazurskie?. LPK służy popularyzacji w społeczeństwie wiedzy o gospodarce i przyrodzie leśnej oraz wdrażania w lasach gospodarki prowadzonej na podstawach ekologicznych.

Jak dołączyć do akcji?

Spółka przeznacza część z dochodów ze sprzedaży na działania w ramach projektu ?Zielonym do góry?. Każdy może przyłączyć się do akcji kupując produkty w serwisie www.Domeny.pl bądź przez stronę inicjatywy www.zielone.domeny.pl . Do współpracy Organizator zaprasza szkoły, instytucje i nadleśnictwa z całej Polski. W ramach projektu istnieje możliwość zorganizowania zielonych dni sportu dla dzieci, w ramach których dzieci poprzez zabawę dowiedzą się jak dbać o zieleń.

PARTNERZY

Lasy Państwowe www.lasy.gov.pl , Leśny Kompleks Promocyjny ?Lasy Mazurskie www.pisz.bialystok.lasy.gov.pl , Interia.pl, di24.pl

ORGANIZATOR

Spółka Domeny.pl jest jedną z najdłużej działających firm w branży internetowej w Polsce. Nie tylko reaguje na dynamiczną sytuację na rynku IT, stale dostosowując swoją ofertę do potrzeb klientów, ale także wytycza nowe trendy.

Daj nam 5-tkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *