Ruszyła kampania „Zielonym do góry”

u0-neu-d2-cc2aa9c4ec02a81c2c54891ad2c8939b^pimgpsh_fullsize_distr

Spółka Domeny.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi obchodzonego 22 kwietnia rozpoczęła inicjatywę ?Zielonym do góry?. Celem projektu jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat sadzenia drzew oraz zwiększenia obszarów zalesionych w Polsce. ?Zielonym do góry? jest dowodem na to, że przy współpracy instytucji państwowych, organizacji pozarządowych oraz biznesowych możliwe staje się dosadzenie drzew w miejscach, które tego potrzebują.

Projekt ?Zielonym do góry? rozpoczął się wydarzeniem polegającym na zasadzeniu sosny z odkrytym systemem korzeniowym na terenie Leśnictwa Rybitwy. Zostało ono zorganizowane dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łupkach. Głównym Partnerem był Leśny Kompleks Promocyjny ?Lasy Mazurskie?. LPK służy popularyzacji w społeczeństwie wiedzy o gospodarce i przyrodzie leśnej oraz wdrażania w lasach gospodarki prowadzonej na podstawach ekologicznych.

Jak dołączyć do akcji?

Spółka przeznacza część z dochodów ze sprzedaży na działania w ramach projektu ?Zielonym do góry?. Każdy może przyłączyć się do akcji kupując produkty w serwisie www.Domeny.pl bądź przez stronę inicjatywy www.zielone.domeny.pl . Do współpracy Organizator zaprasza szkoły, instytucje i nadleśnictwa z całej Polski. W ramach projektu istnieje możliwość zorganizowania zielonych dni sportu dla dzieci, w ramach których dzieci poprzez zabawę dowiedzą się jak dbać o zieleń.

PARTNERZY

Lasy Państwowe www.lasy.gov.pl , Leśny Kompleks Promocyjny ?Lasy Mazurskie www.pisz.bialystok.lasy.gov.pl , Interia.pl, di24.pl

ORGANIZATOR

Spółka Domeny.pl jest jedną z najdłużej działających firm w branży internetowej w Polsce. Nie tylko reaguje na dynamiczną sytuację na rynku IT, stale dostosowując swoją ofertę do potrzeb klientów, ale także wytycza nowe trendy.

Dobry tekst? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *