Świąteczne porządki na serwerze

domenypl-mikolaj-2013-blog-v1b

Święta to okres porządków. Spotkania w rodzinnym gronie przy wigilijnym stole, poprzedzamy okresem wzmożonej aktywności. Sprzątamy domy i mieszkania, nadrabiamy zaległości, naprawiamy relacje z najbliższymi. Możemy wykorzystać ten czas, by zająć się również tym, co nagromadziliśmy w minionych miesiącach w Internecie. Zróbmy porządki na serwerze!

Z pomocą przychodzą odmienione serwery od Domeny.pl. Gdy zaczynasz zastanawiać się ?Gdzie się to wszystko pomieści?? czas przyjrzeć się tej propozycji.

Wraz ze wzrostem swoich potrzeb, możesz dopasować rozwiązanie idealnie do nich skrojone. Wybór rozpoczynający się od 30 GB przestrzeni dyskowej, aż do 120 GB bez limitu transferu, pozwoli Ci pomieścić wszystko na czym Ci zależy. Zaczynając od firmowej strony www, poprzez pocztę e-mail, a na bogatej kolekcji zdjęć z wakacji skończywszy.

Święta to czas beztroski, dlatego nie ograniczaj się długoterminowymi umowami i weź serwer dokładnie na tyle na ile potrzebujesz: 1, 2, 3 lub nawet 36 miesięcy. W dowolnym momencie możesz przedłużyć ten okres lub nie przedłużyć usługi, gdy już nie będzie Ci potrzebna.

Zobacz propozycję serwerów od Domeny.pl już teraz i wybierz serwer dla siebie.

Dobry tekst? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *