VII targi e-Handlu w Warszawie

2

Stadion Narodowy, 121 wystawców, 16 prezenttcji tematycznych, prestiżowe nagrody, premiera książki, kongres eHandlu i 27 specjalistów – to wszystko miało miejsce w ostatnie dwa dni, 22-23 października 2014 roku.

VII targi eHandlu to największa tego rodzaju impreza w Polsce. Dedykowana osobom zainteresowanym tematyką e-commerce. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji odwiedzającym. Swoje produkty zaprezentowali wystawcy z Polski, Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Pośród nich nie zabrakło takich gigantów jak MIcrosoft, masterCard, GLS, Paypal czy DPD. Domeny.pl zaprezentowały swoje usługi związane z rozpoczęciem działań w ebiznesie. Uczestnicy otrzymali również informacje jak zadbać o bezpieczeństwo danych w Internecie – swoje i swoich klientów.

Uczestnicy targów zapoznali się z wachlarzem usług e-commerce związanych z logistyką, hostingiem, e-marketingiem i innymi usługami potrzebnymi do sprzedaży internetowej. Równolegle z targami odbyła się część merytoryczna wydarzenia tzw. Strefa wiedzy. Partnerzy wydarzenia przedstawili szereg bezpłatnych prezentacji z 4 bloków tematycznych. Dzięki interesującemu programowi wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Tegorocznym targom towarzyszył również I Kongres eHandlu. Uczestnicy spotkali się z 27 ekspertami w dziedzinie e-commerce. Wzięli udział m.in. Christian Geyer (CEO, Nano Interactive), Barbara Stawarz (CEO, Content King) czy też Bartek Rycharski (Co-founder, Filmpoint).

IMG_5061 IMG_5037 IMG_5040 IMG_5036 IMG_5041

Dobry tekst? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *