Zainstaluj WordPressa i załóż pocztę w 5 minut!

Zainstaluj WordPressa i załóż pocztę w 5 minut

Wordpress jest niezwykle wygodnym i intuicyjnym CMSem. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób na całym świecie z niego korzysta. Liczba stron działających w oparciu o WordPress jest ogromna – według raportu przygotowanego przez CodeinWP wynosi około 15,9 milionów! Co ciekawe używają go tak duże portale jak: Spotify, TED, CNN czy TIME.com. Widać więc, że jest on platformą idealną nie tylko dla osób początkujących, ale również firm, będących liderami na rynku. Dołącz do tego grona i dowiedz się jak zainstalować WordPress i założyć pocztę w zaledwie kilka minut!

Jak zainstalować WordPress na serwerze w 3 krokach?

Każdy z naszych pakietów hostingu zawiera Autoinstalator WordPress, dzięki któremu instalacja tego CMSa na serwerze Domeny.pl jest niezwykle prosta. Poniżej przedstawiamy trzy kroki, po wykonaniu których będziesz mógł rozpocząć pracę na tej popularnej platformie.

  • Zaloguj się do Panelu Klienta, a następnie przejdź do serwera zawierającego domenę, na której chciałbyś zainstalować aplikację WordPress.
  • Wybierz box o nazwie Aplikacje CMS, a następnie kliknij przycisk Instaluj, znajdujący się pod logo WordPress.
  • Ostatnim krokiem jest wybranie domeny oraz wypełnienie dwóch pozostałych pól niezbędnych do instalacji.

Instalacja zajmie kilka minut. Po instalacji, na podanego wcześniej maila otrzymasz powiadomienie z danymi dostępowymi, pozwalającymi na pierwsze zalogowanie się do panelu WordPress.

Całość nie powinna zająć więcej niż 5 minut!

Wybierz hosting z Autoinstalatorem WordPress

Jak założyć pocztę w 3 krokach?

Adres e-mail jest niezbędny do prowadzenia działalności. Służy nie tylko do kontaktu z klientami, ale również potencjalnymi partnerami, czy oczywiście dostawcami. Poniżej przedstawiamy sposób na założenie poczty w kilka minut.

  • Jeśli posiadasz już domenę z serwerem, wystarczy że po zalogowaniu się do Panelu Klienta, przejdziesz do serwera, na którym chcesz założyć skrzynkę pocztową.
  • Następnie wybierz box Konta email, po czym kliknij Dodaj konto email.
  • Ostatnim krokiem jest wybranie nazwy nowego adresu email, hasła oraz pojemności i potwierdzenie przyciskiem Dodaj konto email.

Od tego momentu możesz cieszyć się swoją własną nową skrzynką pocztową.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *